iForum-2019 Місто Майбутнього – iForum 2018

City of the Future

City of the Future

Місто Майбутнього – це величезний інтерактивний прототип міста, яке побудовано на основі високотехнологічних продуктів та послуг, створених в Україні.

На один день на вулиці Міста переїжджають офіси, центри розробки і наукові лабораторії провідних українських компаній та інститутів, які працюють у сферах штучного інтелекту і робототехніки, доповненої й віртуальної реальності, “розумних” будинків й інтернету речей, цифрового виробництва, поновлювальних джерел енергії та у всіх інших сферах новітніх технологій.

Кожного року Рада Міста, яка складається з експертів в області високих технологій, вибирає головну тему Міста Майбутнього. Ця тема підкреслює можливість для наступного кроку України в сучасному технологічному світі. Проекти, які досягли успіхів в цій сфері Міста, збираються на Головній Площі.

Резиденти з радістю показують свої досягнення і роз’яснюють, як вони працюють, тому під час прогулянки вулицями Міста гості зможуть протестувати новітні пристрої та системи, поділитися своєю думкою і відмінно провести час, спілкуючись з творцями неймовірних проектів.

З іншого боку, науковці, розробники та підприємці, які працюють в Місті, можуть розказати про себе всій Україні, отримати якісний зворотній зв’язок щодо своїх продуктів та знайти партнерів для розвитку своїх компаній.

Місто завжди привертає велику увагу національних та профільних ЗМІ. Тут вони можуть знайти ексклюзивний контент для своєї аудиторії та експертів, які своїми руками створюють майбутнє Людства.

Координатор Дмитро Бірюков
Координатор

Дмитро
Бірюков

+48 515-384-699
dvb.cnt@gmail.com

Exhibitors

Sponsors

Титульний спонсор
Генеральний спонсор
Спонсор напряму
«Інтернет-бізнес / Стартапи»
Спонсор напряму
«Реклама і просування»
Спонсор напряму
«Digital Fun/CRM & Лояльність»
Спонсор напряму
«Blockchain»
Спонсор напряму
«Інтернет-технології»
Спонсор напряму
«Освітні технології майбутнього / Інновації»
Спонсор
Спонсор
Спонсор
Автомобільний
інноваційний партнер
Платіжний партнер
Фінансовий партнер
Логістичний партнер
Логістичний партнер
Будівельний партнер
Кава-партнер
Доменний партнер
Юридичний партнер
Книжковий партнер
Поліграфічний партнер
Live партнер
Медичний партнер
Водний партнер
Текстильний партнер
Текстильний партнер
Партнер
Партнер
Партнер

InfoPartners

Генеральний радіопартнер
Головний інформаційний партнер
ТВ-партнер
Діловий медіапартнер