iForum-2019 Дмитро Сурду - iForum 2018

Speakers

Дмитро Сурду

Дмитро Сурду

Kray Technologies

У своїй кар'єрі Дмитро зосередився на точних системах високої складності: програмних архітектурах, вимірювальних системах, робототехніці і безпілотниках.

Дмитро закінчив Національний технічний університет України, працював архітектором проекту в Українському національному метрологічному інституті, в той же час будучи архітектором програмного забезпечення декількох програмних компаній і генеральним директором Kray Technologies.

Дмитро є автором близько 20 індексованих публікацій і патентів на архітектуру програмного забезпечення і точність вимірювань в провідних журналах. Портфель проектів включає в себе архітектури вимірювальних систем, національні стандарти та найточнішу автоматичну систему корекції повного опору в світі, що поставляється в Національний інститут стандартів і технологій, Ґейтерсбург, США.

Протягом останніх 4 років Дмитро є засновником і генеральним директором проекту Kray Technologies. Kray виробляє дрони для промислового застосування захисту рослин. Завдяки високій продуктивності, якості та ступеню автоматизації Kray Protection забезпечує від 500% до 2500% рентабельності інвестицій для фермера.

Інтернет-бізнес / Стартапи

13:00 — 13:20

Пролітаючи над землею. Як поставити інновацію в консервативний сегмент

В даний час одним з найважливіших інноваційних сегментів в світі і в Україні є Ag Tech. Безпілотні літаючі апарати, спостереження даних, хмари і обробка даних за допомогою ШІ стали самими передовими технологіями з радикальним зрушенням в продуктивності.

Тим часом, залишається невирішеним ключовий момент: як впроваджувати нові рішення, засновані на даних, на місцях. Старі підходи не працюють через їх неефективність.

Тут ми розповімо, як Kray Protection UAS змінює весь світ сільського господарства з повністю автоматизованих веб-сервісів з найскладнішим аспектом реального світу: додаток захисту рослин.

  • Сучасні тенденції в області мобільності-як-послуги та доставки-як-послуги: як прийняття рішень пов’язує реальний і цифровий світ.
  • Велика проблема неефективного сільського господарства створює великі можливості з усіма рішеннями, заснованими на даних.
  • Реалізація рішень в галузі сільського господарства є складним завданням. Складні питання вирішують HARDware – дрони.
  • Орієнтований на клієнта підхід: як фермер управляє своїми культурами виключно зі свого сенсорного екрану.
  • Економіка “приземлення” і нові можливості для бізнесу.

Sponsors

Титульний спонсор
Генеральний спонсор
Спонсор напряму
«Інтернет-бізнес / Стартапи»
Спонсор напряму
«Реклама і просування»
Спонсор напряму
«Digital Fun/CRM & Лояльність»
Спонсор напряму
«Blockchain»
Спонсор напряму
«Інтернет-технології»
Спонсор напряму
«Освітні технології майбутнього / Інновації»
Спонсор
Спонсор
Спонсор
Автомобільний
інноваційний партнер
Платіжний партнер
Фінансовий партнер
Логістичний партнер
Логістичний партнер
Будівельний партнер
Кава-партнер
Доменний партнер
Юридичний партнер
Книжковий партнер
Поліграфічний партнер
Live партнер
Медичний партнер
Водний партнер
Текстильний партнер
Текстильний партнер
Партнер
Партнер
Партнер

InfoPartners

Генеральний радіопартнер
Головний інформаційний партнер
ТВ-партнер
Діловий медіапартнер