iForum-2019 Станіслав Джеріхов - iForum 2018

Organizers

Станіслав Джеріхов

Станіслав Джеріхов

aDDDlab
Координатор "Міста Майбутнього"
У 2009 році Станіслав закінчив Донецький національний технічний університет за спеціальністю «Електромеханічні системи автоматизації та електропривід».

Після університету працював у НДІ «Автоматгірмаш імені В.А. Антипова», де за 5 років пройшов шлях від інженера-конструктора до головного конструктора проекту. У НДІ Станіслав займався розробкою і впровадженням систем управління шахтним обладнанням.

Паралельно з роботою в інституті Станіслав займався власними проектами, пов'язаними з розробкою електроніки. Завдяки своєму хобі він потрапив у першу в Україні лабораторію персонального цифрового виробництва IZOLAB, яка відкрилася в Донецьку у 2012 році в рамках «Платформи культурних ініціатив ІЗОЛЯЦІЯ». Із 2014 року Станіслав став адміністратором лабораторії. Після захоплення «ІЗОЛЯЦІЇ» у червні 2014 лабораторія разом з фондом евакуювалася до Києва.

Після перезапуску оновленого IZOLAB-у Станіслав разом з Дмитром Бірюковим, Яною Юхименко і Федором Бойцовим заснували організацію aDDDitive, місія якої полягає в підтримці та розвитку технологічної екосистеми України.

За рік у рамках aDDDitve було реалізовано більше 10 великих проектів, які розвивають технологічний потенціал України. Серед них можна виділити конференцію з адитивних технологій (3D друку), aDDDitive meetUp, експозону Smart City Area на iForum-2015 і міні-конференцію HardWareLab на Odessa Innovation Week.

Паралельно з організацією подій, виступами і подорожами по Україні та Європі, Станіслав і Дмитро запустили виробничу лабораторію aDDDlab, яка допомагає підприємцям і розробникам створювати прототипи. Від роботів до персонажів мультфільмів.

Крім сучасних технологій Станіслав захоплюється скелелазанням, їздою на гірському велосипеді, спортивним орієнтуванням і мультиперегонами.

Sponsors

Титульний спонсор
Генеральний спонсор
Спонсор напряму
«Інтернет-бізнес / Стартапи»
Спонсор напряму
«Реклама і просування»
Спонсор напряму
«Digital Fun/CRM & Лояльність»
Спонсор напряму
«Blockchain»
Спонсор напряму
«Інтернет-технології»
Спонсор напряму
«Освітні технології майбутнього / Інновації»
Спонсор
Спонсор
Спонсор
Автомобільний
інноваційний партнер
Платіжний партнер
Фінансовий партнер
Логістичний партнер
Логістичний партнер
Будівельний партнер
Кава-партнер
Доменний партнер
Юридичний партнер
Книжковий партнер
Поліграфічний партнер
Live партнер
Медичний партнер
Водний партнер
Текстильний партнер
Текстильний партнер
Партнер
Партнер
Партнер

InfoPartners

Генеральний радіопартнер
Головний інформаційний партнер
ТВ-партнер
Діловий медіапартнер